Öztaş Demir Çelik

EN

Öztaş Demir Çelik

Kurumsal

ÖZTAŞ DEMİR ÇELİK SAC İŞLEME LTD.ŞTİ. 1980 YILINDA MANİSA SANAYİ SİTESİNDE 100M2 LİK İŞ YERİNDE TİCARET HAYATINA ADIMINI ATMIŞTIR.

ANA FAALİYET KONUSU YASSI MAMÜLLERİN TİCARETİ VE BU MAMÜLLERİN LAZER, PUNCH, PLAZMA, CNC ABKANT TEKNOLOJİLERİYLE İŞLENİP KAYNAK VE BOYA SONRASI YARI MAMÜL VE MAMÜL HALİNE GETİRİLMESİDİR.

BUGÜN TOPLAM 16.000 M2 LİK KAPALI İŞLETMEMİZDE YILDA 12.000 TON SAC İŞLEME KAPASİTESİNE SAHİPİZ

HİZMET ETTİĞİ SEKTÖRLER ARASINDA; BEYAZ EŞYA, MAKİNA İMALATI, OTOMOTİV, TARIM MAKİNALARI, YAPI SANAYİİ, TREJLER SANAYİİ, İŞ MAKİNALARI SANAYİİ, ÇELİK KONSTRÜKSİYON İMALATLAR VE BU SEKTÖRLERİN YAN SANAYİ KURULUŞLARI BULUNMAKTADIR.

ERDEMİR VE İTHAL YASSI ÜRÜNLERİN ALIM SATIMININ YANINDA NPU , NPI , LAMA ,KÖŞEBENT , BAKLAVALI SAC , GALVANİZ SAC , KUTU PROFİL,SİYAH VE GALVANİZ BORU, DOĞALGAZ BORULARI, FERFORJE DEMİR ÇEŞİTLERİNİNDE STOKLU ALIM SATIMI YAPILMAKTADIR.

GÜNÜMÜZ TEKNOLOJİSİNE DİNAMİK TEKNİK EKİBİYLE AYAK UYDURAN, TASARIM VE İMALATIYLA MÜŞTERİ TALEPLERİNE HIZLI ÇÖZÜMLER ÜRETEN KALİTELİ ÜRÜNÜ EKONOMİK ŞARTLARDA TEMİN EDEN FİRMAMIZ DÜNDEN BUGÜNE SİZLERİN İHTİYAÇLARINI KARŞILAMAK AMACIYLA YATIRIMLARINA DEVAM ETMEKTEDİR.